1e Pinksterdag 5 juni

9.00

Goudasfalt/14throad

DRIE (Binnen)

Speeltuin de Sluis

Atletiekvereniging Gouda

GRTC Excelsior

12.00

Goudasfalt/14throad

WUM (Binnen

Speeltuin de Sluis

Shantykoor
West-Zuid-West

Atletiekvereniging Gouda

Iris Performing Arts

GRTC Excelsior

Once in a lifetime
&
Saar

15.00

Goudasfalt/14throad

Speeltuin de Sluis

Eva-Nicole Leroux
&
Rain Dove

Atletiekvereniging Gouda

Miss Starling

17.30

Goudasfalt/14throad
9.00 – 12.00

DRIE (Binnen)

Speeltuin de Sluis
9.00 – 12.00

Atletiekvereniging Gouda
9.00 – 12.00

GRTC Excelsior
9.00 – 12.00

Goudasfalt/14throad
12.00 – 15.00

WUM (Binnen)

Speeltuin de Sluis
12.00 – 15.00

Shantykoor
West-Zuid-West

Atletiekvereniging Gouda
12.00 – 15.00

Iris Performing Arts

GRTC Excelsior
12.00 – 15.00

Once in a lifetime
&
Saar

Goudasfalt/14throad
15.00 – 17.30

Speeltuin de Sluis
15.00 – 17.30

Eva-Nicole Leroux
&
Rain Dove

Atletiekvereniging Gouda
15.00 – 17.30

Miss Starling

GRTC Excelsior
12.00 – 15.00

Vocalgroup Blue Print
&
kathelijne van der Meer

2e Pinksterdag 6 juni

9.00

Goudasfalt/14throad

Aylin

Atletiekvereniging Gouda

WUM

GRTC Excelsior

Best of night of dreams met o.a.
Carlijn
Mary
Floor Schrijvers van Zenden

11.00

Goudasfalt/14throad

 
 
 

12.00

Atletiekvereniging Gouda

Iris Performing Arts

 

15.00

Goudasfalt/14throad

Atletiekvereniging Gouda

Saxofoonschool Gouda
&
Modulate Silence

GRTC Excelsior

AndNext
&
Tribute

17.30

Goudasfalt/14throad
9.00 – 11.00

Aylin

Speeltuin de Sluis
9.00 – 12.00

Czech This!
&
Shantykoor Moordtzangers
 & Dameskoor Eigen wijs

Atletiekvereniging Gouda
9.00 – 12.00

WUM

GRTC Excelsior
9.00 – 12.00

Best of night of dreams met o.a.
Carlijn
Mary
Floor Schrijvers van Zenden

Goudasfalt/14throad
11.00 – 15.00

MacBorrel

Speeltuin de Sluis
12.00 – 17.30

Gouda’s harmonie
De Pionier

Atletiekvereniging Gouda
12.00 – 15.00

Iris Performing Arts

GRTC Excelsior
12.00 – 15.00

Shantykoor Vlisterzangers

Goudasfalt/14throad
15.00 – 17.30

Speeltuin de Sluis
12.00 – 17.30

Gouda’s harmonie
De Pionier

Atletiekvereniging Gouda
15.00 – 17.30

Saxofoonschool Gouda
&
Modulate Silence

GRTC Excelsior
15.00 – 17.30

AndNext
&
Tribute